logo-back.jpg
Opcje zaawansowane
EN PL
1
2
3
4
5
Poprawa bezpieczeństwa turystów poprzez wykonanie monitoringu wizyjnego w Parku Zdrojowym w Polanicy – Zdroju
2010-12-22   Administrator

loga_ue_park.jpg Poprawa bezpieczeństwa turystów poprzez wykonanie monitoringu wizyjnego w Parku Zdrojowym w Polanicy – Zdroju.

Wartość całkowita projektu  570 790 PLN

Projekt polega na wykonaniu monitoringu wizyjnego w poszczególnych częściach Parku: Szachowym, Różaneczników, Józefa oraz przy Muszli Koncertowej. Projektuje się instalację 14 kamer na nowo wybudowanych latarniach parkowych. Głowice i uchwyty kamer będą dobrane do kolorystyki i konstrukcji latarni. Urządzenia rejestrujące oraz cały system zarządzania monitoringiem będzie się znajdował w siedzibie Straży Miejskiej w budynku Urzędu Miejskiego.

Kamera w parku Szachowym zaprojektowana na budynku Pawilonu, umożliwi  wykorzystanie medium światłowodowego do instalacji w pawilonie wszelkich mediów transmisyjnych wymagających dużej przepływności transmisji.

Projekt przyczyni się do podniesienia standardów i jakości usług i produktów turystycznych i kulturowych na terenie Polanicy – Zdroju. Projekt wpływa pozytywnie na realizację preferencji programowych działania 6.5. poprzez przyciągnięcie turystów spoza regionu i wpływ na całą gospodarkę regionu. Realizacja projektu jest pilna z uwagi na planowaną lokalizację w mieście bazy pobytowej działaczy i sponsorów w ramach UEFA Family podczas EURO 2012 w Sanatorium Wielka Pieniawa w Parku Zdrojowym.

Projekt  jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
 dla Województwa  Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013

Pobierz
PDF
Drukuj
stronę
Zgłoś
nieścisłość
Powrót
noclegi.png
inwestor.png
baner_mapa.png
mobis.png