logo-back.jpg
Opcje zaawansowane
s-Obraz 300.jpg
EN PL
Pomoc
Po ustawieniu kursora myszy na obrazie oglądanej panoramy i przyciśnięciu lewego klawisza myszy - możliwe jest sterowanie kierunkiem obrotu widoku. Do poprawnego działania niezbędna jest włączona obsługa apletów JAVA w przeglądarce.
znak zapytania aktywny punkt - umożliwia po kliknieciu przejście do kolejnej sceny spaceru. Po najechaniu na aktywny punkt pojawi się skrócona nazwa sceny, do której prowadzi.
przybliż zbliżenie - pozwala przybliżyć oglądaną scenę.
oddal oddalenie - pozwala oddalic oglądaną scenę.
hotspoty pokaż / ukryj hotspoty - włącza i wyłącza prezentowanie aktywnych punktów na panoramie.
Lokalizacja panoram
Z Kalendarium wydarzeń
Sierpień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
2017.10.04   ma-bpm    Liczba zdjęć: 28
ul. Zdrojowa - Deptak (33)

Wzdłuż przepływającej przez prawie całe miasto rzeki Bystrzycy Dusznickiej, po obydwu jej stronach ciągnie się odbudowany po powodzi deptak. Wzbudza on zachwyt turystów i jest ulubionym miejscem spotkań gości oraz mieszkańców Polanicy Zdroju. Wyjątkowo efektownie prezentuje się nocą, oświetlony przez oryginalne lampy. Znajduje się przy nim wiele kawiarenek, które w sezonie wystawiają na zewnątrz stoliki z kolorowymi parasolami nadając temu miejscu szczególnej atmosfery.


Zobacz na mapie miasta miejsce, z którego została zrobiona panorama.


 

 

Interaktywna przechadzka

  • Idąc ulicą Zdrojową w kierunku południowym (18) przekraczamy skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego, Kłodzkiej i Warszawskiej. Podążamy za znakami zielonymi i żółtymi w górę ul. Warszawską i dalej w kierunku dworca PKP. Przed dworcem skręcamy w lewo, przechodzimy przejściem pod torami i dalej w prawo. Ulicą Prusa a następnie Alfreda Sokołowskiego dochodzimy do Kościoła Królowej Pokoju (4), (5), (6), (7).
    Spacer możemy kontynuować idąc dalej za znakami zielonymi do skrzyżowania z ulicą Władysława Reymonta. Kierując się zgodnie z oznaczonym czerwonymi sercami miejskim szlakiem docieramy do Klasztoru Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Marii oraz Etnograficznego Muzeum Misyjnego (2), (3).
    Drogę powrotną możemy przebyć wracając tym samym szlakiem, bądź kierując się w dół ulicą Graniczną i dalej ulicą Tadeusza Kościuszki.
  • Kierując się drogą obok Hotelu Europa i dalej ulicą Bystrzycką docieramy do letniego Toru Saneczkowego (31), (32).
  • Podążając wzdłuż rzeki ulicą Zdrojową (37) skręcamy w lewo i ulicą Kościelną docieramy do Kościoła Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny (8), (9), (10), (11), (12).

 

POWRÓT
noclegi.png
inwestor.png
baner_mapa.png
mobis.png