logo-back.jpg
Opcje zaawansowane
mis.jpg
EN PL
Menu
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.
mapa
ul. Jarosława Dąbrowskiego 3
57-320 Polanica-Zdrój
748680600
Fax:
74 8681046
Villa Alina MEDICAL&SPA ****
Kategoria:
Adres:
Miasto:
Telefon:
E-mail:
www:
Matuszewskiego 10
57-320 Polanica-Zdrój
74 866 70 90
rezerwacje@willaalina.pl
www.villaalina.pl

Villa Alina MEDICAL&SPA to wyjątkowy obiekt na mapie Polanicy-Zdrój. Oprócz 17 wysokiej klasy apartamentów z aneksami kuchennymi, zapewnia Gościom bezpłatny dostęp do strefy SPA, w tym: sauny fińskiej, łaźni parowej, sauny fińskiej, łaźni parowej, sauny Infrared, dwóch jacuzzi, ścieżki Kneippa, leżanek z funkcją fototerapii (Sonnenwiese), wewnętrznej i zewnętrznej strefy relaksu. Wyróżnikiem jest także ścisła współpraca z Centrum Odnowy Revita (medycyna estetyczna), gdzie Goście Villi skorzystać mogą z serii upiększających i wygładzających zabiegów przeprowadzany przez lekarzy plastyków.

W Villi Alina znajdą Państwo wiele atrakcji uprzyjemniających pobyt i zwiedzanie Hrabstwa Kłodzkiego - m.in. Kawiarnia Villa Alina CAFE BAR, salę kinową 3D, wypożyczalnię rowerów z napędem elektrycznym (zimą narciarnię), stół szachowy, stół karciany i ruletkę, stół bilardowy, a także możliwość organizacji transferów Gości, dowozów na stok narciarski oraz wycieczek po regionie i do Pragi - własnym busem.

Pensjonat przystosowany dla rodzin z dziećmi powyżej 10. roku życia, par, Gości chcących skorzystać z turnusów upiększających, zorganizowanych grup przyjaciół oraz grup konferencyjnych.                 

Pobierz
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się
noclegi.png
inwestor.png
baner_mapa.png
mobis.png