logo-back.jpg
Opcje zaawansowane
mis.jpg
EN PL
Menu
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.
mapa
ul. Jarosława Dąbrowskiego 3
57-320 Polanica-Zdrój
748680600
Fax:
74 8681046
Villa Arizona
Kategoria:
Adres:
Miasto:
Telefon:
Fax:
E-mail:
www:
Matuszewskiego 12
57-320 Polanica - Zdrój
74 86 65 257, 601 73 90 31
74 86 65 257
info@villa-arizona.com
www.villa-arizona.com

VILLA ARIZONA to pięknie odnowiony, stylowy budynek z początku XX wieku i znajduje się w samym sercu Polanicy Zdroju w Parku Zdrojowym, rozciągającym się na powierzchni 13 ha wpisanym do rejestru zabytków, jako dobro kultury.

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w przestronnych, bardzo ładnych pokojach wyposażonych w komfortowe łóżka, stoliki, krzesła, telewizję sat. najnowszej generacji, sejfy.

W każdym pokoju jest możliwość korzystania z bezpłatnego łącza internetowego. Większość pokoi dysponuje balkonami. Każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w ręczniki i suszarkę do włosów. Śniadania wliczone są w cenę pokoju. Dysponujemy również komfortowymi apartamentami.
Nasi Goście mogą skorzystać ze spa ”Wielka Pieniawa” z możliwością wykupienia w dużym zakresie zabiegów leczniczych, basenu rehabilitacyjnego, jaskini solno-jodowej, itp.
Możemy Państwu zorganizować wycieczki autokarowe. Centralna lokalizacja Villi Arizona jest doskonałą bazą wypadową zarówno do spacerów po pięknej Polanicy jak i zobaczeniu licznych atrakcji Ziemi Kłodzkiej. Warto też zwiedzić Czechy np. Pragę.

 

Pobierz
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się
noclegi.png
inwestor.png
baner_mapa.png
mobis.png