logo-back.jpg
Opcje zaawansowane
mis.jpg
EN PL
Menu
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.
mapa
ul. Jarosława Dąbrowskiego 3
57-320 Polanica-Zdrój
748680600
Fax:
74 8681046
Hotel Alpejski ***
Kategoria:
Adres:
Miasto:
Telefon:
Fax:
E-mail:
www:
NIP:
Zdrojowa 89
57-320 Polanica-Zdrój
(+48) 74 862 74 50
(+48) 74 862 74 60
recepcja@hotel-alpejski.pl
www.hotel-alpejski.pl 883 15 49 253
Otwarty do zwiedzania

Hotel Alpejski w Polanicy-Zdroju to nowy obiekt wybudowany w architekturze alpejskiej, który podbije Wasze serca. Komfortowe warunki i wyjątkowo urocza lokalizacja hotelu sprawią, że pobyt w naszym obiekcie będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Zadbaliśmy również o dostep do najświeższych informacji z kraju i ze świata. Do dyspozycji naszych gości będzie codzienna, bezpłatna prasa.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 27 luksusowo urządzonych, przestronnych pokoi, strzeżony i monitorowany parking oraz dostęp do bezpłatnego internetu Wi-Fi.

Aby uatrakcyjnić Państwa wizytę wyposażyliśmy Hotel w szeroką ofertę usług: basen, tyrolski Grill Bar, sauny, klubową część z piecem kaflowym oraz klimatyzowaną restaurację oferującą wyśmienite potrawy kuchni alpejskiej oraz polskiej.

Nie zapomnieliśmy też o naszych najmłodszych gościach. Specjalnie dla nich został przygotowany doskonale wyposażony plac zabaw.

Wellness i Basen

Dzisiaj hotel to już nie tylko pokoje o wysokim standardzie. To również dodatkowe atrakcje umożliwiające wypoczynek, relaks oraz odnowę biologiczną. Kto z nas nie marzy o kąpieli w basenie po wycieczce w góry?

Hotel Alpejski oferuje:

  • wellness;
  • basen;
  • saunę;
  • fitness.

 

Imprezy w Hotelu Alpejskim

Hotel Alpejski w Polanicy-Zdroju to idealne miejsce na Twoją imprezę okolicznościową. Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń takich jak:

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewni Państwu pomoc w doborze odpowiedniej oferty oraz doradzi ciekawe rozwiązania.

Restauracja Alpejska oferuje specjalności kuchni alpejskiej i polskiej. Nasz kucharz podbije Wasze kubki smakowe, a kelnerzy podbiją Wasze serca.

Klimatyzowana restauracja posiada do 120 miejsc dla gości. W klubowej części można odpocząć w cieple pieca kaflowego zachwycając się przepięknym pejzażem Kotliny Kłodzkiej.

 

Tyrolski GrillBar

W czasie ciepłych dni i wieczorów zapraszamy do Tyrolskiego GrillBaru. W zieleni ogrodu, pod dachem naszego GrillBaru panuje swojska atmosfera.

Smakowite mięsa prosto z grilla w połączeniu z chłodnym piwem oraz świeżym górskim powietrzem gwarantują zniknięcie typowej biznesowej sztywności oraz oficjalnego charakteru.

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się
noclegi.png
inwestor.png
baner_mapa.png
mobis.png