logo-back.jpg
Opcje zaawansowane
EN PL
Z Kalendarium wydarzeń
Październik 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
mapa
ul. Jarosława Dąbrowskiego 3
57-320 Polanica-Zdrój
748680600
Fax:
74 8681046
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
2017.10.04   ma-bpm    Liczba zdjęć: 28
Forum Inicjatyw Pozarządowych - zaproszenie
grafika

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na Forum Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze w dniach 5-6 czerwca 2014 r.

W ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych (FIP) odbędą się następujące wydarzenia:

• Otwarcie Domu 7 marzeń- ośrodka wsparcia aktywności lokalnej i organizacji pozarządowych

• Forum Inicjatyw Pozarządowych (FIP),

• Forum wojewódzkie Rad Działalności Pożytku Publicznego z Dolnego Śląska,

• Piknik Organizacji Pozarządowych z Jeleniej Góry.

Wydarzenia, które odbędą się z początkiem czerwca zakorzenione są w tematyce związanej z rozwojem sektora organizacji pozarządowych.

Podczas Forum Inicjatyw Pozarządowych będą mieli Państwo okazję przyjrzeć się, zgłębić i wypowiedzieć w tematyce ,,zmiany pokoleniowej’’ w organizacjach, liderstwa, rozwoju zawodowego, czerpania z tradycji i historii w kontekście rozwoju organizacji i roli sektora w rozwoju kraju.

Drugi dzień dedykowany jest członkom Rad Działalności Pożytku Publicznego (RDPP) z terenu Dolnego Śląska. Zapraszamy Państwa do dyskusji nad rolą Rad w rozwoju dialogu społecznego.

Podczas Forum wojewódzkiego Rad Działalności Pożytku Publicznego przedstawimy dobre praktyki i inspiracje. Wypracowane podczas FIP rekomendacje stanowić będą wkład do Ogólnopolskiej Strategii Rozwoju III Sektora.

 

Zapraszamy do zgłaszania się na formularzu zgłoszeniowym dostępnym on-line lub telefonicznie pod nr: 75 642 20 00 do Pauliny Dobrowolskiej. Rekrutacja trwa do 27 maja.

Dla osób zainteresowanych udziałem w obydwu dniach, zapewniamy nocleg. Liczba noclegów jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze zgłaszanie zapotrzebowania.

O zakwalifikowaniu się na wydarzenia w ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych będziemy informować drogą mailową, na podane przez Państwa adresy w formularzu zgłoszeniowym.

 

Materiały dla uczestników będą wysyłane drogą mailową, a także na dedykowanych portalach: www.strategiaIIIsektora.ngo.pl,www.radypozytku.ngo.pl

 

Gospodarzami wydarzeń w ramach Forum Inicjatyw Pozarządowych są: Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta, Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Jeleniogórska Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Forum Inicjatyw Pozarządowych organizowane w ramach projektu Ogólnopolska Debata-III Sektor dla Polski realizowanego w ramach Programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Forum wojewódzkie Rad Działalności Pożytku Publicznego z Dolnego Śląska organizowane w ramach projektu Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Pobierz
PDF
Drukuj
stronę
Zgłoś
nieścisłość
Powrót
noclegi.png
inwestor.png
baner_mapa.png
mobis.png